Kde požičajú aj nezamestnaným?

Úvery potrebujú aj nezamestnaníNachádzate sa v dočasne nepríjemnej situácii? Poctivo a pravidelne si hľadáte prácu, ale šťastena vás obchádza? Rýchlejšie vám tento mesiac dochádzajú mesačné úspory, pretože vám niečo nečakané, ale zároveň neodkladné, narušilo váš presne stanovený rozpočet? Nevadí, aj na takéto nepríjemné situácie máme riešenie a tým sú pôžičky pre nezamestnaných. O tom, kde ich zohnať čo najvýhodnejšie a komu všetkému sú sprístupnené si povieme práve v tomto článku.

U koho ju zohnať?

Povedzme si úprimne, nikto nechce mať čo dočinenia s ľuďmi bez trvalej práce, hlavne čo sa finančnej podpory týka. Predstavujú najvyššie riziko nesplnenia svojho záväzku vrátenia peňazí práve kvôli tomu, že nemajú zamestnanie. Ak by ste sa obrátili na nejakú bankovú spoločnosť, neverte tomu, že by ste pochodili s úspechom. Okrem toho, že požadujú dokladovať príjem, čo by bolo vo vašom prípade náročnejšie, keďže ste bez zamestnania (teda pokiaľ nemáte príjmy z iných oblastí), je potrebné spĺňať aj iné náročnejšie podmienky. To znamená, že rýchle pôžičky pre nezamestnaných je možné získať jedine vďaka nebankovým poskytovateľom.

My vám odporúčame stránku, kde skutočne požičajú aj nezamestnaným. Jednoducho si kliknite na označený výraz a na danú stránku sa hneď aj dostanete. Pred požiadaním si môžete prečítať niekoľko zaujímavých informácií a potom máte dve možnosti. Buď vyplniť priamu žiadosť alebo multižiadosť. Multižiadosť znamená, že žiadosť bude odoslaná do viacerých spoločností, pričom ak vám niekto vašu žiadosť schváli, máte možnosť výberu toho, od akej spoločnosti by ste si požičali.

Potrebujete peniaze bleskovo? Skúste pôžičky pre nezamestnaných ihneď!

Ak vám ľudovo povedané „prihorieva pod zadkom“, tak aj vtedy máme pre vás riešenie. Tým riešením sú pôžičky pre nezamestnaných ihneď, ktoré sa skutočne vyznačujú tým, že sú veľmi rýchle. Najrýchlejšie ich môžete získať do 10 minút od schválenia vašej žiadosti, ale aj proces schvaľovania trvá nejakú dobu. V tomto konkrétnom prípade sa však nemusíte báť, že ide o prehnané číslo, pretože sprostredkovatelia pôžičky pre nezamestnaných ihneď sa snažia všetky žiadosti posudzovať čo najrýchlejšie, maximálne do 24 hodín, čo je skutočne výborný čas.

Pri požiadaní o akýkoľvek finančný produkt by ste mali byť trpezlivý, pretože v súčasnosti je mnoho žiadateľov a počet ľudí na posúdenie žiadostí je veľmi málo. Ak by ste si vybrali spoločnosť mimo nami odporúčanej stránky, je možné, že čakacia doba presiahne aj niekoľko dní, čo by vám veľmi nemuselo vyhovovať.

Koľko sú ochotní požičať?

Výška sumy, ktorú jednotlivé spoločnosti poskytujú, je ľubovoľná. To znamená, že si určujú sami, koľko maximálne poskytnú a komu žiadanú sumu poskytnú. Rýchle pôžičky pre nezamestnaných, ktoré sú dostupné skoro ihneď, vám dokážu pomôcť až so sumami do 350 eur. Môžete požiadať aj o viac, ale za tej podmienky, že nemáte prácu bude nie veľmi pravdepodobné, že vaša žiadosť bude schválená. Kto však neskúsi, nevie.

Dodržte termín splateniaKedy ich je potrebné splatiť?

Keďže pôžičky pre nezamestnaných ihneď požičiavajú relatívne nízke sumy, tak aj doba ich splatenia bude o niečo nižšia. Zatiaľ čo pri vyšších sumách to môžu byť aj roky, túto ide skôr o dni, prípadne mesiace. Najčastejšie je splatné maximum 31 dní. Ak by ste v deň splatnosti zistili, že nemáte potrebnú sumu na vrátenie, je nutné kontaktovať poskytovateľa danej sumy, aby vám nezvýšili úroky. Každá upomienka len dlžnú sumu znásobuje a v konečnom dôsledku to môže viesť k nepekným, ba až fatálnym situáciám.

Preplatím veľa?

To, koľko preplatíte je možné zistiť ešte predtým, ako si požičiate. Je to preto, že žiadna spoločnosť nemôže údaje, akými sú úroková sadzba alebo RPMN zatajovať. Pri krátkodobých pôžičkách, akými sú aj pôžičky pre nezamestnaných ihneď, býva úroková sadzba vyššia a pohybuje sa okolo 20-30%. Každá spoločnosť si určuje vlastné tarify. Treba sa zmieniť aj o tom, že pri nižších sumách tvorí toto percento zanedbateľnú časť, aj keď je pravda, že ak sme bez práce, dôležitý je doslova každý cent. Výhodou niektorých spoločností je aj to, že tým žiadateľom, ktorí o tento produktu žiadajú prvýkrát odpustia úrok. To znamená, že vrátia presne toľko, koľko si požičali, ani o cent viac.

Len pre ľudí bez práce?

Hoci názov pôžičky je pre nezamestnaných ihneď, neznamená to, že žiadať o ňu môžu len ľudia bez práce. Tento finančný produkt je síce primárne určený tejto kategórii, ale vhodná je aj pre ženy na materskej, pre dôchodcov, študentov, brigádnikov, živnostníkov atď.

Bez ručenia a bez dokladovania príjmu!

To, že o ňu žiadajú aj iné kategórie, než len ľudia bez práce, má na svedomí aj fakt, že pôžičy pre nezamestnaných ihneď sú dostupné bez ručenia a bez dokladovania príjmu. Zákon nedávno nariadil, že pri každej žiadosti o financie je nutné dokladovať príjem, ale pri týchto špeciálnych produktoch to nie je potrebné. Čo sa ručenia týka, ak sa stretnete s nejakou spoločnosťou, ktorá vás pre 350 eur bude nútiť niečím ručiť, pravdepodobne nepôjde o seriózneho poskytovateľa a na vašom mieste by sme od neho išli čo najďalej. Vyskúšajte minipôžičku a rozhodne neoľutujete.

Ako požiadať?

Pôžička pre nezamestnaných je dostupná cez sms, online alebo telefonicky. My vám však odporúčame práve online žiadosť, pretože je najrýchlejšia a s najnižšími poplatkami. Sms pôžička pre nezamestnaných je oveľa pomalšia a jej sprostredkovatelia si účtujú vysoké poplatky nielen za jej sprostredkovanie, ale aj pri jej vrátení (teda v úrokových sadzbách).

Pôžičky pre nezamestnaných ihneď, ktoré môžete mať na vašom účte skutočne veľmi rýchle, už pomohli mnohým ľuďom v podobnej situácií, ako je tá vaša, čo vám dokáže aj tento štátny web. Preto, ak potrebujete finančnú pomoc, obráťte sa na web hore.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *